Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління, Джастін Б. Крейг, Кен Мурс


Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління
Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління
рекомендуем
Джастін Б. Крейг, Кен Мурс
Год выпуска: 2020
Изд-во: Баланс Бизнес Букс
ISBN: 978-966-415-069-6
Переплёт: твердый
240 страниц
Цена: 348.00 грн.
Есть в наличии - дата отправки: 27 июля
в корзину

Instant Purshare На 1 книгу
Якщо ви створили бізнес, чи то міні-пекарню або велику корпорацію, то обов’язково замислюєтесь, як стати лідером бізнесу і залучити до нього своїх дітей?
Як зацікавити їх зайнятися сімейною справою?
Як побудувати організаційну структуру, щоб дотримувались інтереси вашої сім’ї?
Як вирішувати специфічні проблеми сімейного бізнесу?

На ці та багато інших питань допоможе відповісти книга "Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління".

Сімейний бізнес відрізняється від інших різновидів бізнесу тим, що права власності і прийняття рішень у цьому бізнесі належать членам однієї сім’ї, тобто людям, пов’язаним кровно-родинними зв’язками. У цій книзі представлений всеосяжний огляд набору навичок і мислення, необхідних для керівництва сімейними підприємствами. А відмінності між сімейними підприємствами і традиційними компаніями описані за допомогою чотирьох найважливіших сфер: структура управління, механізм управління, підприємницькі переваги і методи управління.

"Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління" розповіддю про бізнес. Це історія. Тому вона відрізняється від книг, які зазвичай можна знайти на цю тему. Це не підручник, і не біографія, і, звичайно ж, не панацея, що містить конкретні практичні рішення. Вона не містить списку дій чи інструкцій, або інших інструментів. Натомість, вся увага в ній зосереджена на тому, щоб допомогти вам розвинути навички мислення управління сімейним бізнесом і його ключові відмінності від інших типів бізнесу. Це унікальний посібник для людей, які ведуть сімейний бізнес.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління, Джастін Б. Крейг, Кен Мурс" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киевстар (067) 408-26-36 (Телеграм), Водафон (050) 809-56-66,  или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov