Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Чистий код. Створення і рефакторинг за допомогою Agile, Роберт Мартін


Чистий код. Створення і рефакторинг за допомогою Agile
Чистий код. Створення і рефакторинг за допомогою Agile
Роберт Мартін
Год выпуска: 2019
Изд-во: Фабула
ISBN: 978-617-09-5285-1
Переплёт: твердый
416 страниц
Цена: 760.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Навіть поганий програмний код може працювати. Однак якщо код не є "чистим", це завжди буде заважати розвитку проекту і компанії-розробника, віднімаючи значні ресурси на його підтримку і "приборкання".

Книга Роберта Мартіна "Чистий код. Створення і рефакторинг за допомогою Agile" присвячена доброму програмування. Вона сповнена реальних прикладів коду. Ми будемо розглядати код з різних напрямків: зверху вниз, знизу вгору і навіть зсередини. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся багато нового про коді. Більш того, ви навчитеся відрізняти хороший код від поганого. Ви дізнаєтеся, як писати хороший код і як перетворити поганий код в хороший.
Книга складається з трьох частин. У першій частині викладаються принципи, патерни і прийоми написання чистого коду; наводиться великий обсяг прикладів коду. Друга частина складається з практичних сценаріїв наростаючої складності. Кожен сценарій являє собою вправу по чистці коду або перетворення проблемного коду в код з меншою кількістю проблем. Третя частина книги - концентроване вираження її суті. Вона складається з одного розділу з переліком евристичних правил і "запахів коду", зібраних під час аналізу. Ця частина являє собою базу знань, що описує наш шлях мислення в процесі читання, написання та чищення коду.

Про автора:
Роберт Мартін
, також відомий як Дядечко Боб, - консультант і автор в галузі розробки програмного забезпечення. Мартін є фахівцем у цій галузі з 1970, а з 1990 стає міжнародним консультантом у цій сфері. У 2001 він організовує зустріч групи, яка створила гнучку методологію розробки з технік екстремального програмування.
Засновник Object Mentor Inc., організації, яка надає консультаційні послуги та тренінги в C ++, Java, ООП, Шаблон проєктування, UML, гнучкі методології розробки та екстремальне програмування.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Чистий код. Створення і рефакторинг за допомогою Agile, Роберт Мартін" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киевстар (067) 408-26-36 (Телеграм), Водафон (050) 809-56-66,  или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov