Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Як позбутися нав'язливих думок. Посібник для здолання стресу та тривоги, Саллі М. Вінстон, Мартін Н. Сейф


Як позбутися нав'язливих думок. Посібник для здолання стресу та тривоги
Як позбутися нав'язливих думок. Посібник для здолання стресу та тривоги
Саллі М. Вінстон, Мартін Н. Сейф
Год выпуска: 2023
Изд-во: Науковий світ
ISBN: 978-617-550-078-1
Переплёт: мягкий
194 страниц
Цена: 405.00 грн.
Есть в наличии - дата отправки: 24 июня
в корзину

Instant Purshare На 1 книгу

Це не те, що ви думаєте!

У вас бували колись думки, що лякають? Нав'язливі чи тривожні? Наприклад, коли ви погладили кошеня й подумали: "Я можу легко розтрощити йому голову". Або ви втішали друга, що пережив провал у особистому житті, й потай смакували принизливі деталі того, що він про це розповів. Чи їхали із родиною в автомобілі та у подробицях уявляли, як втрачаєте керування машиною та виїжджаєте на зустрічну смугу? Ці ганебні думки виникають у всіх, і у розумних та добропорядних людей також. Добра новина: є чудовий спосіб позбутися страждань, що спричиняють такі думки. Перед вами посібник, у якому описаний підхід, заснований на практиці когнітивно-біхевіоральної терапії (КБТ). Ця книга допоможе засвоїти новий спосіб поводження з думками, коли більше не потрібно боятись чи соромитись їх. За допомогою цієї книги та технік, що в ній описані, читач поступово навчиться приборкувати цих биків у своїй голові.

Якщо ви страждаєте від нав'язливих та тривожних думок, або думок, що лякають, то мабуть добре знаєте, як вони можуть впливати на життя. Ви можете навіть непокоїтися, що ці думки можуть говорити про вас. Чи їхня поява означає, що ви погана людина? Ні! Ви не лиха людина, і не божевільні! Багато розумних та добрих людей мають такі думки.

Цей прекрасний посібник з когнітивно-біхевіоральної терапії (CBT), що ґрунтується на доказах, допоможе припинити застрягати у тривожних думках, здолати почуття провини, сорому та самотності, що вони несуть із собою, та зменшити загальну тривожність. Ви дізнаєтесь про різні типи небажаних думок, чому ці думки застрягають у розумі, та про способи вийти з цього замкненого кола. Врешті-решт, ви дізнаєтесь, як зміни у ставленні до думок та переконань можуть допомогти полишити нав'язливі думки у минулому та зосередитись на тому, що справді має значення.

Про авторів

Саллі М. Вінстон
- д-р філософії, засновниця та одна з директорів Інституту проблем тривожного розладу та стресу шт. Меріленд у Таусоні. Вона висококласна клінічна лікарка та вже кілька десятиліть веде популярні семінари для терапевтів.

Мартін Н. Сейф - д-р філософії, один із засновників Американської асоціації спеціалістів з тривожного розладу та депресії (ADAA), з 1977 по 1991 рр. входив до спілки директорів. Він веде приватну практику у Нью-Йорку, шт. Нью-Йорк, та Гринвічі, шт. Коннектикут.


Стислий зміст

Автори 12
Подяки 13
Вступ 15

Розділ 1. Відновлення після нав'язливих думок 21
Розділ 2. Різновиди нав'язливих думок 39
Розділ 3. Значення думок: міфи та факти 65
Розділ 4. Нав'язливі думки у питаннях та відповідях 79
Розділ 5. Як мозок створює нав'язливі думки 91
Розділ 6. Чому досі нічого не допомогло 107
Розділ 7. Що робити з думками, коли вони виникають 129
Розділ 8. Подолати небажані думки назавжди 153
Розділ 9. Що означає відновлення 171
Розділ 10. Коли слід звертатися за професійною допомогою 179

Додаток. Рецепт нав'язливих думок (чого не варто робити) 185
Список літератури 191Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Як позбутися нав'язливих думок. Посібник для здолання стресу та тривоги, Саллі М. Вінстон, Мартін Н. Сейф" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киевстар (067) 408-26-36 (Телеграм), Водафон (050) 809-56-66,  или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov