Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Техніки когнітивної терапії. Посібник психотерапевта, Роберт Л. Ліхи


Техніки когнітивної терапії. Посібник психотерапевта
Техніки когнітивної терапії. Посібник психотерапевта
Роберт Л. Ліхи
Год выпуска: 2023
Изд-во: Науковий світ
ISBN: 978-617-550-097-2
Переплёт: мягкий
748 страниц
Цена: 970.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Ця книга - перевірений клінічний ресурс, наповнений корисними інструментами та інтервенціями, які розширять можливості як початківців, так і досвідчених когнітивних терапевтів.
В ній детально описано все розмаїття науково обґрунтованих технік, які можна застосувати для вирішення конкретних проблем клієнтів і для терапевтичних завдань.

Терапевти наново відкриють для себе (або вперше дізнаються) безліч ефективних способів ідентифікувати і "робити виклик" думкам і глибинним переконанням, модифікувати патерни тривоги, самокритики й пошуку схвалення, оцінювати особисті схеми, втручатися в емоційні процеси й активізувати для клієнта новий досвід. Кожна техніка детально описана в особливому, доступному стилі Роберта Л. Ліхи та проілюстрована яскравими прикладами з практики. У книжці міститься опис різних метафор, експериментів, завдань, сценаріїв, а також представлені робочі листи з прикладами заповнення. Вона допоможе терапевтам обрати найбільш вдалі й ефективні техніки та інструменти для розв'язання будь-якого клінічного випадку.

Ця цiнна книжка надасть практикам безлiч науково обr'рунтованих iнструментiв для максимiзацiї ефективностi когнiтивної терапiї та її адаптацiї до iндивiдуальних особливостей клiєнтiв. У нiй провiдний фахiвець Роберт Л. Лiхи описує, як допомагати клiєнтам визначити та змiнити проблемнi думки, глибиннi переконання й патерни занепокоєння, самокритики та пошуку схвалення, як оцiнити особистi схеми, впоратися з болiсними емоцiями та вжити заходiв для досягнення своїх цiлей.

Кожна методика мiстить яскравi приклади та зразки дiалогiв. У книжцi зiбрано багато додаткових робочих листiв для заповнення, подано детальний опис метафор, домашнiх завдань, сценарiїв та експериментiв, концептуалiзацiї випадкiв, тощо. Ця книжка стане корисним iнструментом для терапевтiв-практикiв, супервiзорiв, психологiв.

ГОЛОВНI ТЕМИ

Теоретична iнформацiя про когнiтивну терапiю
Опис найновiших теорiй, дослiджень i технiк
Приклади експериментiв i домашнiх завдань
Робочi листи для заповнення
Метафори, сценарiї, дiалоги
Концептуалiзацiї випадкiв

Про автора

Роберт Л. Лiхи - керiвник Американського iнституту когнiтивної терапiї у Нью-Йорку, професор клiнiчної психологiї вiддiлення психiатрiї Медичного коледжу Вейл Корнелл. Його дослiдження зосередженi на вивченнi iндивiдуальних вiдмiнностей в емоцiйнiй регуляцiї. Доктор Лiхи працює помiчником редактора в International Journal of Cognitive Therapy, в минулому також обiймав посаду президента Асоцiацiї поведiнкової та когнiтивної терапiї, Мiжнародної асоцiацiї когнiтивної психотерапiї та Академiї когнiтивної терапiї. У 2014 роцi отримав премiю Аарона Бека вiд Академiї когнiтивної терапiї. Доктор Лiхи опублiкував низку книг, серед яких Overcoming Resistance in Cognitive Therapy (Подолання опору в когнiтивнiй терапiї). Вiн також став спiвавтором таких робiт, як Treatment Plans and Interventions for Bulimia and Binge-Eating Disorder (Плани лiкування та iнтервенцiй для булiмiї i компульсивного переїдання), Treatment Plans and Interventions Depression and Anxiety Disorders (Плани лiкування та iнтервенцiї для депресивних i тривожних розладiв) i Emotion Regulation in Psychotherapy (Емоцiйна регуляцiя в психотерапiї).Стислий зміст книги "Техніки когнітивної терапії. Посібник психотерапевта"Про автора 17
Передмова 18
Подяка 21

Частина 1. Когнітивна терапія: початок
Розділ 1. Вступ 25

Частина 2. Техніки
Розділ 2. Виявлення думок 43
Розділ 3. Оцінка та перевірка думок 93
Розділ 4. Оцінка припущень і правил 157
Розділ 5. Логічні помилки і викривлення при обробці інформації 225
Розділ 6. Модифікація процесу прийняття рішень 275
Розділ 7. Як реагувати на нав'язливі думки та оцінювати їх 329
Розділ 8. Модифікація занепокоєння та румінацій 369
Розділ 9. Погляд на проблеми у перспективі 469
Розділ 10. Визначення та модифікація схем 525
Розділ 11. Техніки емоційної регуляції 599

Частина ІІІ. Когнітивні техніки в роботі з конкретними проблемами
Розділ 12. Дослідження і заперечення когнітивних викривлень 655
Розділ 13. Модифікація потреби у схваленні 685
Розділ 14. Спростування самокритики 693
Розділ 15. Керування гнівом 711
Розділ 16. Заключні коментарі 725

Список літератури 731


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Техніки когнітивної терапії. Посібник психотерапевта, Роберт Л. Ліхи" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киевстар (067) 408-26-36 (Телеграм), Водафон (050) 809-56-66,  или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov