Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Когнітивно-поведінкова терапія для психічного здоров'я. Робочий зошит. Науково обґрунтовані вправи для перетворення негативних думок та управління своїм благополуччям, Саймон Рего, Сара Фейдер


Когнітивно-поведінкова терапія для психічного здоров'я. Робочий зошит. Науково обґрунтовані вправи для перетворення негативних думок та управління своїм благополуччям
Когнітивно-поведінкова терапія для психічного здоров'я. Робочий зошит. Науково обґрунтовані вправи для перетворення негативних думок та управління своїм благополуччям
Саймон Рего, Сара Фейдер
Год выпуска: 2023
Изд-во: Науковий світ
ISBN: 978-617-550-115-3
Переплёт: мягкий
172 страниц
Цена: 270.00 грн.
Есть в наличии - дата отправки: 24 июня
в корзину

Instant Purshare На 1 книгу

Книга навчить культивувати у собі почуття спокою та впевненості, використовуючи техніки когнітивно-поведінкової терапії, що демонструють ефективність вже упродовж більше ніж 50 років.

У кожному розділі книги розглянуто одну з найпоширеніших проблем - занижену самооцінку; нестійкі відносини; стрес, тривожність та гнів; почуття провини та сорому; постійні нав'язливі бажання; та представлені різні вправи та техніки для боротьби з ними. Мета книги - надати читачеві реальні інструменти, здатні допомогти розв'язати різні проблеми та виклики, що день у день виникають на життєвому шляху.

Не всi психiчнi проблеми супроводжуються клiнiчним дiагнозом i перевертають життя з нiг на голову, але це не означае, що вони не впливають на загальний добробут людини. Ця книга навчить культивувати в собi почуття спокою й впевненостi, використовуючи технiки когнiтивно-поведiнкової терапiї, що демонструють ефективнiсть ось уже протягом понад 50 рокiв.

У кожному роздiлi книги розглянуто одну з найпоширенiших проблем - занижену самооцiнку; нестiйкi стосунки; стрес, тривожнiсть i гнiв; почуття провини й сорому; постiйнi нав'язливi бажання, а також представлено рiзнi вправи та технiки боротьби з ними. Мета цiєї книги - надати читачевi реальнi iнструменти, здатнi допомогти розв'язати рiзноманiтнi проблеми та виклики, що день у день виникають на нашому життевому шляху.

Практичнi вправи тривалiстю вiд 10 до 30 хвилин супроводжуються докладними iнструкцiями та наочними прикладами й призначенi для щоденного застосування. Такий пiдхiд до освоення навичок допоможе запам'ятати їх надовго.

ОСНОВНI ТЕМИ КНИГИ

Теоретична iнформацiя про КПТ
Опис технiк та iнструментiв КПТ
Практичнi вправи
Iнструкцiї, сценарiї, рольовi iгри
Додатковi засоби й поради

ПРО АВТОРІВ

Саймон Рего - д-р психологiчних наук, лiцензований клiнiчний психолог iз 25-рiчним досвiдом роботи з КПТ та iншими доказовими психологiчними методиками. Вiн очолюе вiддiлення психологiї, веде психологiчнi тренiнги та керує програмою тренiнгу КПТ у медичному центрi Монтефiоре, академiчному медичному центрi та унiверситетському шпиталi медичного коледжу iм. Альберта Ейнштейна в Бронксi, Нью-Йорк (США).

Сара Фейдер - спiвзасновниця некомерцiйної органiзацiї Stigma Fighters, яка допомагає людям iз психiчними розладами дiлитися зi свiтом своїми iсторiями. Її роботи неодноразово згадували в таких виданнях, як New York Times, Washington Post, Atlantic, Quartz, Psychology Today, Hu Post, Hu Post Live i Good Day New York.

СТИСЛИЙ ЗМІСТ

Подяки 10
Про авторів 11
Передмова 13
Вступ 15
Як користуватися цією книжкою 17

Розділ 1. Зміст когнітивно-поведінкової терапії 19
Розділ 2. Підвищення самооцінки та прийняття себе 37
Розділ 3. Зміцнення відносин 61
Розділ 4. Управління стресом, тривогою і гнівом 87
Розділ 5. Подолання провини й сорому 117
Розділ 6. Подолання пристрасті 143

Післямова 162
Рекомендовані веб-сайти 164
Рекомендована література 165
Список літератури 167Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Когнітивно-поведінкова терапія для психічного здоров'я. Робочий зошит. Науково обґрунтовані вправи для перетворення негативних думок та управління своїм благополуччям, Саймон Рего, Сара Фейдер" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киевстар (067) 408-26-36 (Телеграм), Водафон (050) 809-56-66,  или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov