Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Схема-терапія у лікуванні розладів харчової поведінки. Теорія та практика в індивідуальному та груповому форматі, Сьюзан Сімпсон, Евелін Сміт


Схема-терапія у лікуванні розладів харчової поведінки. Теорія та практика в індивідуальному та груповому форматі
Схема-терапія у лікуванні розладів харчової поведінки. Теорія та практика в індивідуальному та груповому форматі
новинка
Сьюзан Сімпсон, Евелін Сміт
Год выпуска: 2024
Изд-во: Науковий світ
ISBN: 978-617-550-146-7
Переплёт: мягкий
428 страниц
Цена: 625.00 грн.
Есть в наличии - дата отправки: 19 июня
в корзину

Instant Purshare На 1 книгу

Доказова база ефективності схема-терапії при лікуванні РХП постійно збільшується.

Ця книга, написана міжнародною командою провідних фахівців у галузі схема-терапії, є практичним посібником із застосування нового напряму в лікуванні складних клінічних випадків РХП, укорінених чи стійких патологій харчової поведінки або пацієнтів, які відповідають на лікування першого вибору.

Матеріал книги повністю заснований на клінічних знаннях та практичному досвіді авторів.

Схема-терапія може забезпечити ефективне, чітко обмежене за часом лікування у рамках служб охорони здоров'я з лімітованими ресурсами. Це важливий для терапевта посібник з роботи з РХП для зменшення саморуйнівних життєвих моделей за одночасного зміцнення навичок здорового копінгу й самоспівчуття.

Пацієнти, які не реагують на стандартні методи лікування розладів харчової поведінки, можуть стикатися з деякими обмеженнями. Схема-терапія є одним із нових захоплюючих напрямів у лікуванні таких клінічних випадків, оскільки вона пропонує дійсно необхідну модель об'єднання як факторів розвитку, так і глибших особистісних факторів. Ця книга - перша у своєму роді - допомагає клініцистам застосовувати схематичні моделі для пацієнтів з укоріненими або стійкими патологіями харчової поведінки та заохочує подальші клінічні дослідження цього підходу до лікування.

Книга, написана міжнародною командою провідних фахівців із схема-терапії, з передмовою Венді Бехарі та Джеффрі Янга, заснована на їхніх клінічних знаннях та дослідному досвіді. Автори всеосяжного й практичного посібника знайомлять читача зі швидко зростаючою доказовою базою схема-терапії, описують у загальних рисах застосування даної моделі в діагностичних групах розладів харчової поведінки, в індивідуальному та груповому форматі, а також досліджують практичні міркування, загальні проблеми та терапевтичний процес. До книги включені докладні приклади клінічних випадків, які забезпечують теоретичну та практичну основу для роботи з перенесенням та хімією схеми "терапевт-клієнт", а також коротко описують методи самодопомоги терапевта перед обличчям складної й часто довгострокової роботи. Інноваційні та доступні матеріали стануть безцінним ресурсом для клініцистів у галузі лікування розладів харчової поведінки.

"Ця книга незамінна для тих, хто шукає метод лікування, що дозволяє одночасно вирішити і проблеми з харчуванням, і особистісні проблеми"
- Арно Арнтц, професор клінічної психології Амстердамського університету, Нідерланди.

"Замисліться на мить. Чого ви хочете, коли витрачаєте час (і гроші) на читання книги, що описує практику? Вам не потрібні слова чергового академіка, зануреного в теорію, який має лише віддалені спогади про практику. У роботі над цією книгою брали участь світила схема-терапії, які допоможуть вам краще лікувати розлади харчової поведінки. Усі вони практикують саме зараз. Читайте та навчайтеся!"
- Брюс А. Стівенс, професор, д-р філософії (Бостонський університет, 1987 р.), клінічний психолог та науковий співробітник Університету Чарльза Стерта, Канберра, Австралія.

"Докладний опис застосування лікувальних стратегій схема-терапії у поєднанні з великими клінічними ілюстраціями складає центральну частину книги, що робить її незамінною для практикуючих схема-терапевтів, які працюють з пацієнтами з РХП. Я наполегливо рекомендую її прочитати"
- Вартуї Оганян, консультуючий клінічний психолог, керівник Товариства схема-терапії Великобританії.

Про авторок

Доктор Сьюзан Сімпсон
- директорка з навчання схема-терапії в Шотландії та консультуюча клінічна психологіня у стаціонарному відділенні розладів харчової поведінки Шотландського національного агентства з освіти та пропаганди здоров'я (NHS Health Scotland). Вона обіймала різні клінічні та академічні посади й має більш ніж 20-річний досвід роботи з розладами харчової поведінки та складними супутніми захворюваннями. Доктор Сімпсон є автором безлічі публікацій по схема-терапії та розладах харчової поведінки.

Доктор Евелін Сміт - клінічна психологіня та старша викладачка Університету Західного Сіднею, Австралія. Обіймала кілька клінічних посад, зокрема очолювала Дослідницьку клініку розладів харчової поведінки та психології ожиріння. Вона автор великої кількості публікацій у галузі розладів харчової поведінки, володар гранту на дослідження групової схема-терапії для лікування розладів харчової поведінки.


Стислий зміст

Авторський колектив 21
Передмова 29

Розділ I. Введення у схема-терапію 33
Глава 1. Введення у схема-терапію в лікуванні розладів харчової поведінки 35
Глава 2. Огляд моделі схем та її терапевтичного застосування для клієнтів із розладами харчової поведінки 43
Глава 3. Застосування схема-терапії для лікування розладів нападоподібного переїдання: трансдіагностичний підхід 54

Розділ II. Оцінка і концептуалізація у схема-терапії 71
Глава 4. Оцінка розладів харчової поведінки з погляду схема-терапії 73
Глава 5. Концептуалізація розладів харчової поведінки з погляду схема-терапії 98

Розділ III. Застосування схема-терапії у лікуванні розладів харчової поведінки 113
Глава 6. Повторюване негативне мислення при розладі харчової поведінки: виявлення та усунення надмірного аналізу дезадаптивних копінг-режимів, побудова і співналаштування схеми 115
Глава 7. Експерієнційний режим роботи з розладами харчової поведінки 131
Глава 8. Робота зі стільцями у схема-терапії: застосування та обґрунтування в лікуванні розладів харчової поведінки 161
Глава 9. Руйнування поведінкових патернів у схема-терапії для розладів харчової поведінки: вивчення інших науково обґрунтованих підходів 183
Глава 10. Посібник з групової схема-терапії для лікування розладів харчової поведінки 204

Розділ IV. Складнощі, які виникають при використанні схема-терапії 275
Глава 11. Вирішення амбівалентності та подолання блоків на шляху до змін: мультимодальний підхід, заснований на схемах 277
Глава 12. Подолання складнощів та проблемних моментів у лікуванні розладів харчової поведінки 302
Глава 13. Терапевтичне перенесення (хімія схеми "терапевт - клієнт") у лікуванні розладів харчової поведінки 323
Глава 14. Схема-терапія у лікуванні розладів харчової поведінки: турбота терапевта про себе 349
Глава 15. Схема-терапія при розладах харчової поведінки: роздуми терапевта про проведення багатоцентрового дослідження 361
Глава 16. Виявлення та обмежене повторне батьківство Самотньої Дитини, схованої за Анорексичним Гіперконтролером 374

Розділ V. Майбутнє схема-терапії 393
Глава 17. Схема-терапія у лікуванні розладів харчової поведінки: напрямки майбутньої діяльності 395

Додаток 399
Список літератури 401Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Схема-терапія у лікуванні розладів харчової поведінки. Теорія та практика в індивідуальному та груповому форматі, Сьюзан Сімпсон, Евелін Сміт" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киевстар (067) 408-26-36 (Телеграм), Водафон (050) 809-56-66,  или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov